Účet strávníka na internetu
Nebaví Vás chodit si každý měsíc pro účet strávníka (to je ten soupis toho, co a kdy jste snědli k obědu) k pokladně Centrálky ? Chcete vědět co si Vaše děti naložily na talíř a za co Vám inkasujeme Vaše peníze z bankovního účtu ? Tyto informace nyní snadno získáte z této internetové stránky
 
Stačí k tomu zadat příjmení strávníka a heslo, které Vám ochotně  sdělí v účtárně CŠJ. Pokud se stravujete v místech Havlíčkova, Ladova nebo U stadionu, sdělí Vám ho na těchto provozovnách. Můžeme napovědět, že heslem je písmeno provozovny - A,B,C nebo D a evidenční číslo strávníka.
Při zadání příjmení není nutné rozlišovat velká a malá písmena, ale háčky a čárky. Pak zbývá jen stisknout “Odeslat” a případně si VYBRAT JINÝ MĚSÍC (použijte šipky na kalendáři). Máte před sebou vždy měsíční přehled.

Upozornění na závěr: Data jsou přístupná od září 2019. V současnosti můžete své údaje o stravování vidět aktuálně (od druhého dne odpoledne), pokud se stravujete v provozovně Svojsíkova nebo v jejích výdejnách Máchovy schody nebo Na Valech. V ostatních případech je účet k dispozici po uzávěrce měsíce.

                             ZAVŘÍT  NÁVOD